Реорганізація Національної академії державного управління: Львівський інститут буде приєднано до Політехніки

За матеріалами сайту Міністерства освіти і науки України
Заставка з текстом  «Реорганізація Національної академії державного управління»

24 лютого 2021 року Уряд ухвалив розпорядження Кабінету Міністрів України «Деякі питання реорганізації закладів освіти» з метою вдосконалення структури Національної академії державного управління при Президентові України та Дніпропетровського, Львівського, Одеського, Харківського регіональних інститутів державного управління.

Заходи з реорганізації будуть здійснені шляхом приєднання закладів вищої освіти до місцевих університетів. Зокрема, Львівський регіональний інститут НАДУ буде приєднано до Національного університету «Львівська політехніка».

Відповідно до розпорядження здобувачі вищої освіти НАДУ та регіональних інститутів державного управління продовжуватимуть навчання за обраними спеціальностями та джерелами фінансування.