Ректорат Львівської політехніки висловлює щирі співчуття з приводу смерті очільника Європейського університету Івана Тимошенка

Ректорат Львівської політехніки
Іван Тимошенко

Ректорат Національного університету «Львівська політехніка» висловлює щирі співчуття рідним, колегам і колективу Європейського університету з приводу смерті видатного українського науковця, історика, співзасновника та ректора Європейського університету Івана Івановича Тимошенка.

Своє життя Іван Іванович присвятив розвиткові освіти та науки України, багато років був дбайливим керівником і мудрим наставником для спільноти Європейського університету, який власним прикладом надихав не одне покоління вчених, педагогів і студентів

Поділяємо Ваше горе, сумуємо разом із Вами у цей скорботний час. Неможливо словами загоїти біль та гіркоту від Вашого горя. Царство небесне і вічна пам’ять.