Співпраця з Політехнікою винагороджується: ректор Університету вручив лист подяки директору ТзОВ «АйКю Холдинг»

Кафедра ТУ Львівської політехніки

Під час засідання Вченої ради Національного університету «Львівська політехніка» 27 листопада 2018 року ректор Юрій Бобало вручив лист подяки директору ТзОВ «АйКю Холдинг» Андрію Якиміву за налагодження взаємовигідних відносин співробітництва і партнерства, а також плідну співпрацю з Університетом у сфері розвитку наукових досліджень.

ТзОВ «АйКю Холдинг» уже тривалий час співпрацює з кафедрою технологій управління Львівської політехніки у сфері розвитку практичної освіти та науки, підвищення якості методичної і навчальної діяльності й наукових досліджень, спільного виконання наукових досліджень на госпдоговірних засадах. Зокрема у 2018 році завдяки співпраці кафедри технологій управління та ТзОВ «АйКю Холдинг» було опубліковано монографію «Тенденції та особливості інноваційного розвитку банків і банківської системи України» та навчальний посібник «Бізнес-планування та управління проектами».

Кафедра технологій управління зі свого боку вітає ТзОВ «АйКю Холдинг» із заслуженою нагородою!