Ректор Львівської політехніки вручив диплом кандидата економічних наук викладачу кафедри ЗМД

Кафедра ЗМД Львівської політехніки
Ольга Бодарецька та Юрій Бобало

31 січня 2017 року в Національному університеті «Львівська політехніка» відбулося засідання Вченої Ради, під час якого ректор професор Юрій Бобало вручив дипломи кандидатів та докторів наук викладачам Університету.

Диплом кандидата економічних наук отримала й викладач кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності, керівник Навчально-консультаційного центру Львівської політехніки у м. Хмельницькому Ольга Бодарецька, яка захистила дисертаційну роботу на тему «Інноваційні технології мотивування персоналу машинобудівних підприємств» (спеціальність 08.00.04 – економіка та управління підприємствами). Науковий керівник – завідувач кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності професор Ольга Мельник.

Вітаємо Ольгу Бодарецьку і бажаємо подальших наукових звершень!