Ректор Львівської політехніки взяв участь в урочистій інавгурації нового академічного року у двох польських університетах

Центр комунікацій Львівської політехніки
Ректор Львівської політехніки

Ректор Львівської політехніки професор Юрій Бобало разом із проректоркою з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків професоркою Наталією Чухрай взяли участь в урочистій інавгурації академічного року 2023/2024 Краківського політехнічного університету імені Тадеуша Костюшка та Сілезького технічного університету (Сілезька політехніка).

Обидва університети є багаторічними друзями і надійними партнерами Львівської політехніки. Від початку повномасштабної війни саме ці польські заклади вищої освіти були серед тих, які найбільше підтримували наших студентів та викладачів.

Під час персональних зустрічей на найвищому рівні обговорили напрями подальшої співпраці в освітній та науковій сферах.

Фото з урочистої інавгурації Ректор Львівської політехніки Фото з урочистої інавгурації Фото з урочистої інавгурації Фото з урочистої інавгурації Фото з урочистої інавгурації