Ректор Львівської політехніки став почесним професором Івано-Франківського національного університету нафти і газу

За матеріалами сайту ІФНТУНГ
 урочиста посвята у почесні професори

22 вересня 2017 року в рамках відзначення 50-річчя Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу на Вченій раді відбулась урочиста посвята у почесні професори університету ректора Краківської гірничо-металургійної академії професора Тадеуша Сломки та ректора Національного університету «Львівська політехніка» професора Юрія Бобала.

З університетами, які вони очолюють, Івано-Франківський університет нафти і газу пов’язує багаторічна співпраця, а з Львівською політехнікою – ще й спільні витоки. Ректори цих вишів зробили вагомий внесок в розвиток взаємовідносин з ІФНТУНГ.

З рук ректора Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу професора Є.І. Крижанівського кандидати у почесні професори отримали мантії, а після церемонії посвяти – й папери, що засвідчують їхній новий статус.

урочиста посвята у почесні професори  урочиста посвята у почесні професори  урочиста посвята у почесні професори  урочиста посвята у почесні професори