Ректор Львівської політехніки професор Юрій Бобало привітав із ювілеєм очільника Львівського інституту менеджменту

Ректор Львівської політехніки професор Юрій Бобало
Мирон Янків

Ректор Львівської політехніки професор Юрій Бобало привітав 65-річним ювілеєм очільника Львівського інституту менеджменту, Надзвичайного і Повноважного Посла України професора Мирона Янківа

Вельмишановний Мироне Дмитровичу!

Прийміть найщиріші привітання від мене особисто та колективу Національного університету «Львівська політехніка» з нагоди Вашого славного 65-річного ювілею, який Ви зустрічаєте у повному розквіті всіх своїх творчих сил і таланту!

Ми добре знаємо і глибоко шануємо Вас — відомого українського вченого-економіста, державного діяча і дипломата, вмілого і чуйного керівника, людину великої душі і серця. Ви — визнаний в академічному середовищі фахівець в галузі економічного аналізу актуальних проблем розвитку національного агропромислового комплексу, державного управління та дипломатії.

На якій би посаді не працювали, яке б завдання не виконували, Ви завжди виявляєте свій найвищого гатунку професіоналізм і дивовижну працездатність. Діловий, відповідальний і державницький підхід до справи, уважне ставлення до людей, справедливість, вроджена шляхетність та інтелігентність, закладені Вашими батьками, — все це забезпечило Вам високий авторитет і повагу серед колег та підлеглих, а Ваша багатогранна і результативна праця гідно відзначена державою.

Невід’ємним складником тісної співпраці між Львівською політехнікою і Вашим навчальним закладом є наші з Вами особисті приятельські стосунки. Щиро вдячний Вам за всебічну підтримку й допомогу в реалізації спільних проектів, за дружні поради, за прихильність до нашого університету.

У пам’ятний день Вашого ювілею зичу Вам, шановний Мироне Дмитровичу, невичерпного оптимізму й міцного здоров’я, вірних друзів й надійних соратників, нових наукових і творчих злетів!

Нехай Вам і надалі зорить удача в усіх починаннях, шана та прихильність людей, вірність та незрадливість друзів, а серце зігрівають родинний затишок і тепло, які створює Ваша вірна, чуйна і турботлива дружина Любов Миколаївна.

З роси і води Вам!

З повагою —