Реєстрація на творчі конкурси, вступні іспити та співбесіди для вступу на навчання до Університету у 2024 році

Приймальна комісія Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Національний університет «Львівська політехніка» розпочинає реєстрацію на творчі конкурси, вступні іспити та співбесіди для вступу на навчання до Університету у 2024 році.

Реєстрація вступників для участі у творчих конкурсах для вступу на спеціальності першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти:

• на творчі конкурси та співбесіди для здобуття першого (бакалаврського) рівня вищої освіти
    • розпочинається:
      • 3 липня 2024 року;
    • завершується:
      • 10 липня (18:00) для вступників на місця державного замовлення;
      • 25 липня (18:00) для вступників на місця за кошти фізичних та юридичних осіб;

• на фахові вступні іспити та співбесіди для здобуття другого (магістерського) рівня вищої освіти
    • розпочинається:
      • 1 липня 2024 року;
    • завершується:
      • 23 липня (18:00).

Реєстрація для участі у творчому конкурсі та вступному іспиті не є фактом подання заяви вступника для вступу на навчання до Національного університету «Львівська політехніка».

Телефон для довідок: +38 096 887 90 16.