Реєстрація на творчі конкурси та вступні іспити для вступників на базі повної загальної середньої освіти

Приймальна комісія Львівської політехніки
Заставка до іспиту

Приймальна комісія Національного університету «Львівська політехніка» інформує, що реєстрація вступників на базі повної загальної середньої освіти для участі у творчих конкурсах для вступу на спеціальності першого (бакалаврського) рівня вищої освіти:

• 022 «Дизайн»;
  • 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація»;
  • 191 «Архітектура та містобудування»;

та для участі у вступних іспитах для вступу на будь-які спеціальності першого (бакалаврського) рівня вищої освіти (для вступників, котрі замість зовнішнього незалежного оцінювання здають вступні іспити в Університеті) на місця державного та регіонального замовлення відбуватиметься з 18 червня до 6 липня 2021 року.

Документи вступники подають електронно або в авдиторії 216 головного корпусу Львівської політехніки згідно з розкладом роботи Приймальної комісії Університету.

Реєстрація для участі у творчому конкурсі та вступному іспиті не є фактом подання заяви абітурієнта для вступу на навчання до Національного університету «Львівська політехніка».

Докладніше – в інформаційному повідомленні Приймальної комісії.