З 19 червня розпочинається реєстрація на творчі конкурси для вступу на спеціальності Інституту архітектури на базі ПЗСО

Приймальна комісія Львівської політехніки
фасад головного корпусу Політехніки

Реєстрація вступників для участі в творчих конкурсах для вступу на спеціальності першого (бакалаврського) рівня вищої освіти:

• 022 «Дизайн»,
  • 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація»,
  • 191 «Архітектура та містобудування»

на місця державного та регіонального замовлення відбуватиметься з 19 червня до 4 липня 2019 року.

Документи приймають в авдиторії 216 Головного корпусу згідно з розкладом роботи Приймальної комісії Університету.

Для участі у творчому конкурсі на місця державного та регіонального замовлення вступники подають:

• заяву в паперовій формі;
  • оригінал та копію документа, що посвідчує особу(паспорт, ID картка);
  • ідентифікаційний код (картка платника податків);
  • кольорову фотокартку розміром 3х4 см;
  • документ про повну загальну середню освіту або довідку закладу освіти про завершення її здобуття до 10 липня (довідка обов’язково повинна містити інформацію про терміни закінчення навчання).

Заява для реєстрації на творчі конкурси

Передбачено електронну реєстрацію.

Реєстрація для участі в творчому конкурсі не є фактом подання заяви вступника для вступу на навчання до Національного університету «Львівська політехніка».