Реєстрація на творчі конкурси для вступників 2022 року на основі повної загальної середньої освіти

Приймальна комісія Львівської політехніки
Ілюстрація до матеріалу

Приймальна комісія Національного університету «Львівська політехніка» інформує, що реєстрація вступників для участі у творчих конкурсах для вступу на спеціальності першого (бакалаврського) рівня вищої освіти:

• 022 «Дизайн»;
  • 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація»;
  • 191 «Архітектура та містобудування»;

на місця державного та регіонального замовлення відбуватиметься з 21 червня до 11 липня 2022 року.

Документи вступники подають електронно або в авдиторії 216 головного корпусу Львівської політехніки згідно з розкладом роботи Приймальної комісії Університету.

Реєстрація для участі у творчому конкурсі та вступному іспиті не є фактом подання заяви абітурієнта для вступу на навчання до Національного університету «Львівська політехніка».

Докладніше – в інформаційному повідомленні Приймальної комісії.