Референт УГКЦ з питань екології прочитав лекцію для третьокурсників ІППО

Кафедра цивільного права та процесу Львівської політехніки
Фото з лекції

18 квітня 2024 року відбулася зустріч студентів третього курсу Навчально-наукового інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка» з о. Сергієм Довбою, референтом із питань екології Бюро Української греко-католицької церкви у Львівській єпархії.

Під час лекції-бесіди екореферент звернув увагу на актуальні питання екології, збереження довкілля, сучасні природоохоронні ініціативи та вплив на свідомість людини задля формування розуміння відповідальності за довкілля. Студенти мали змогу ставити запитання й отримувати цікаву інформацію в екологічній сфері.

Захід було організовано за участі професорки кафедри цивільного права та процесу Вікторії Чорнописької та доцентки кафедри ЦПП Христини Марич.

Щиро вдячні за цікавий захід для студентів!

Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції