Radio Télévision Belge Francophone про розмовний клуб МІОКу «говорімо українською!»

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою
Заставка до матеріалу

Цей курс організував у Львові, на заході України, Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка». Спочатку це мав бути «розмовний клуб» для переміщених російськомовних осіб у Західній Україні. Але Інститут був приголомшений успіхом своєї ініціативи. Він очікував на кілька десятків учасників, але реєстрацію довелося закрити після тисячі претендентів.

Повний текст статті (французькою мовою) читайте у матеріалі «Nous, les russophones d’Ukraine, nous n’avons pas peur de parler russe, mais nous en avons honte!» на сайті Radio Télévision Belge Francophone.