Рада молодих учених при МОН запрошує на вебінар та дискусію «Відкрита наука: план дій для України»

Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України
Заставка заходу

19 травня 2021 року в межах Тижня Відкритого Уряду під егідою Міністерства освіти і науки України буде проведено вебінар та дискусію «Відкрита наука: план дій для України». Співорганізаторами вебінару є Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України, громадські організації «Інноваційний університет», «Міжнародна фундація розвитку», «Асоціація докторів філософії України», «Прогресильні», «Національний студентський союз».

Під час заходу буде презентовано концепцію Відкритої науки, актуальні європейські тенденції наукових комунікацій, а також обговорено перспективи України в цьому напрямку. Всі охочі матимуть змогу задати питання заздалегідь або у Facebook під час прямої трансляції.

Модератор – Олександр Березко, доцент Національного університету «Львівська політехніка» та менеджер проєкту Erasmus+ «OPTIMA». Початок о 15:00.

Докладніше – на сторінці події у соцмережі Фейсбук.