Рада молодих учених при МОН запрошує до участі у науково-популярному заході «Ніч молодіжної науки – 2021»

Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України
Фрагмент афіші заходу

Розпочинається реєстрація для участі у масштабному науково-популярному заході «Ніч молодіжної науки – 2021», який відбудеться 10 листопада 2021 року з нагоди Всесвітнього дня науки.

Мета заходу – популяризація наукових здобутків молодих учених, налагодження співпраці між молодими науковцями, встановлення зв’язків з основними стейкхолдерами, особиста промоція молодих учених. Для участі у заході запрошують молодих учених з усіх регіонів України, які готові у цікавій формі репрезентувати широкому загалу результати своїх наукових досягнень.

Формат проведення: офлайн (парк імені Тараса Шевченка, м. Київ) та онлайн (сторінка Ради молодих учених при МОН у Фейсбуці). Початок о 17:00.

Заявки приймають до 12 жовтня 2021 року.