Рада молодих учених при МОН запрошує до написання Літопису здобутків молодих науковців за 30 років Незалежності

Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України
Заставка до заходу

Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України має на меті увіковічнити визначні наукові досягнення, винаходи та здобутки молодих науковців у Літописі здобутків молодих вчених за 30 років незалежності України.

Тож молодих науковців запрошують долучитися до створення такого літопису через внесення інформації про здобутки та винаходи за допомогою Google-форми.

• Період наукових здобутків/досягнень/винаходів: 24.08.1991 – 24.08.2021.
  • Вік науковця на момент фіксації/реєстрації наукових винаходів/здобутків/досягнень: вчений віком до 35 років включно, який має вищу освіту не нижче другого (магістерського) рівня, або вчений віком до 40 років включно, який має науковий ступінь доктора наук.
  • Сфера наукових інтересів: без винятків.

Дедлайн – 30 листопада 2021 року.

За додатковою інформацією та пропозиціями звертатися до координатора проєкту – Олени Поліщук, к.е.н., доцента, асоційованого члена Ради молодих вчених при МОН, e-mail: o-polishchuk@ukr.net.