Рада молодих учених при МОН організовує «Ніч молодіжної науки – 2024 в умовах війни»

Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України
Заставка заходу

До Дня науки в Україні Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки 17 травня 2024 року проводить уже традиційний науково-популярний захід для молодих українських науковців – «Ніч молодіжної науки – 2024 в умовах війни».

Мета заходу – популяризація наукових здобутків молодих учених, налагодження співпраці між молодими науковцями, встановлення зв’язків з основними стейкхолдерами та зарубіжними партнерами в умовах війни.

Для участі у заході запрошують молодих учених з усіх регіонів України та інших країн світу, які готові у цікавій формі репрезентувати широкому загалу результати своїх наукових досягнень.

Реєстрація триватиме до 2 травня 2024 року.

Формат проведення заходу – онлайн на сторінці Ради молодих учених при МОН у Фейсбуці.