Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України запрошує на «Ніч молодіжної науки – 2021»

Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України
Заставка до заходу

До Дня науки Рада молодих учених при Міністерстві науки і освіти України вдруге організовує науково-популярний захід для молодих учених України «Ніч молодіжної науки – 2021».

Мета заходу – популяризація наукових здобутків молодих учених, налагодження співпраці між молодими науковцями, встановлення зв’язків з основними стейкхолдерами. Для участі запрошують молодих вчених з усіх регіонів України, які готові у цікавій формі репрезентувати широкому загалу результати своїх наукових досягнень.

Дата проведення заходу – 18 травня 2021 року, форма – офлайн (парк імені Тараса Шевченка, м. Київ) та онлайн (сторінка Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України у Фейсбуці).

Для участі у заході з презентацією/демонстрацією потрібно зареєструватися до 21 квітня.

Докладна програма заходу буде опублікована на сторінці Ради молодих учених при МОН у Фейсбуці до 10 травня.