Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України організовує першу Спілку Рад

Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України
Заставка заходу

Команда Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України чи не щодня отримує запити\питання\ пропозиції\прохання зустрічі з представниками Рад молодих вчених України. РМУ дякує за довіру та відповідно до суспільної потреби запрошує молодих вчених до Спілки Рад.

Спілка Рад – це робочі онлайн-наради, що відбуватимуться щомісяця, на яких у реальному часі обговорюватимуть поточні проблеми та шляхи їхнього розв’язання, стан та перспективи розвитку Рад молодих вчених, методи активізації діяльності та помноження результативності роботи. Кожен за бажанням – спікер, доповідач або просто учасник.

У форматі Zoom-зустрічі можна буде обговорити стратегії розвитку та проєкти. Порядок денний щомісяця формуватимуть відповідно до пропозицій. Вже маємо є питання до обговорення – проєкт «Книга захиснику» (координатор – Мар’яна Верхотурова).

Першу Спілку Рад буде проведено 18 червня 2021 року, початок о 16:00.

Долучитися до Zoom-конференції