Путівник першокурсника Національного університету «Львівська політехніка»

Відділ маркетингу Львівської політехніки
Путівник першокурсника Львівської політехніки

Шановні Першокурсники, щиро вітаємо у спільноті політехніків!

Для кожного з вас настає надзвичайно цікавий час – нових можливостей, починань і мрій в унікальному Університеті з понад 200-літньою історією. Ми ідентифікуємо себе як невіддільну частину міжнародної та вітчизняної академічної й наукової спільноти, адже витоки університету сягають 1816 року, коли королівським декретом австрійського імператора Франца I було створено Реальну школу у Львові.

Львівська політехніка – це приклад того навчального закладу, який дає молоді не лише знання, а й можливість для її самореалізації та самовдосконалення у різноманітних напрямах – творчості, спорті, художній самодіяльності. Тож будьте допитливими і цілеспрямованими, щоб отримати максимальну користь від навчання у Львівській політехніці. Умови і можливості для цього є. А отримати відповіді на питання, які хвилюють, відкрити для себе всі можливості alma mater, дізнатися як цікаво та з користю провести студентські роки Ви зможете у нашому Путівнику першокурсника.