Привітання з Днем Львівської політехніки

Ректор Львівської політехніки

Дорогі політехніки!

Сьогодні особливий для кожного з нас день, коли ще раз можемо сказати: «Я – політехнік і цим пишаюсь!» Адже ми ті, хто понад два століття розвиває потужну науку, хто торує майбутнє нашої держави, ті, хто бачить великі перспективи і знає, як досягати висот.

Ми маємо чим пишатися! Наш Університет десятиліттями зрощує лідерів інтелектуальної думки, особистостей, які творили й творять історичні зміни, постатей, якими захоплюється світ.

Нам є куди рости і до чого прагнути! В Університеті створено всі передумови, щоб ставати ще кращими, ще професійнішими й успішнішими!

Ми маємо кому дякувати! Святкуючи 208-му річницю Львівської політехніки, насамперед дякуємо нашим захисникам, серед яких так багато наших випускників, працівників, студентів і завдяки яким маємо змогу й далі навчатися та працювати.

Підтримуймо їх за кожної можливості, бо їхня велика любов до нас, до свого народу, дарує нам віру в завтрашній день!

Юрій Бобало – ректор
Національного університету