Привітання ректора Львівської політехніки з нагоди початку нового навчального року

Ректор Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Дорогі першокурсники!

У своєму житті ви прийматимете безліч рішень — іноді спонтанних, іноді дуже виважених. Та будуть ті кроки, які визначать вашу подальшу дорогу і стануть доленосними. Те, що сьогодні ви стали частиною великої політехнічної родини, є свідченням того, що ви знаєте, до чого прагнете і як важливо бути серед найкращих.

Сучасний світ — світ великих можливостей і від вас залежить, наскільки зумієте ними скористатися та реалізовуватися. Кажуть, якщо хочеш іти швидко — іди сам, якщо хочеш-іти далеко — ідіть разом. Сьогодні ви вирушаєте у захопливу мандрівку тривалістю чотири, п’ять чи навіть більше років. Яким буде цей шлях, значною мірою залежить від вас і вашої готовності продовжувати рух, попри різні спокуси та труднощі. А ми зі свого боку зробимо все, щоб ви здобули максимум знань і вмінь.

Нехай роки у Львівській політехніці будуть наповнені радістю, щастям і приведуть у ваше життя найкращих друзів та залишать найтепліші спогади.

Успіхів вам!

Юрій БОБАЛО,