Привітання ректора Львівської політехніки з нагоди Дня працівників освіти

Ректор Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Дорогі політехніки!

Освіта й наука у Львівській політехніці розвиваються пліч-о-пліч і є невіддільною складовою одна одної. Неможливо сформувати хорошого фахівця без заглиблення в науку, а науковець не сформується без розуміння освітніх процесів. Саме така консолідація зусиль дає можливість досягати високих результатів.

«За плодом пізнається дерево…» ― ці слова дають чітке розуміння, що саме результати Вашої праці відкривають глибинну сутність цінностей, якими живете, керуєтесь і які помножуєте серед своїх учнів. Щоденна праця, яку вкладаєте у формування висококласного фахівця, гідної людини, свідомого громадянина, базується не лише на глибоких знаннях, а й на відповідальності.

Дякую за те, що в такі складні часи не втрачаєте віри у майбутнє, за старанну й віддану працю, яка є вагомою частиною боротьби за поступ нашої держави, за те, що сієте зерна мудрості в серцях молоді. Бажаю миру, процвітання і високих здобутків!

Юрій Бобало, ректор
Національного університету