Запрошуємо на навчання за спеціальністю «Прикладна фізика»

Курепа А.С.
Герб Львівської політехніки

Національний університет «Львівська політехніка» запрошує на державну форму навчання по спеціальності «Прикладна Фізика» на кафедрі «Прикладної фізики і наноматеріалознавства» Інституту прикладної математики та фундаментальних наук.

Викладання на нашій кафедрі забезпечують провідні спеціалісти в своїй галузі, а матеріально-технічна база освітнього процесу спеціальності «Прикладна фізика» є найкращою щонайменше серед ВУЗів західної України. Наші студенти єдині в регіоні навчаються моделювати фізичні процеси за суперкомп`ютерами, працювати з складними лабораторними системами, програмувати та розробляти прецезійне обладнання для наукових дослідженя. Високій рівень підготовки закріпляється навичками роботи з сучасним науковим обладнанням отриманим студентами підчас виконання кваліфікаційних робіт. Наші випускники володіють методиками модифікації та дослідження наноматеріалів, технологіями виготовленя систем накопичення та зберігання енергії, зокрема в наноелектроніці.

        Базова та повна вища освіта за напрямком підготовки «Прикладна фізика» дозволяє нашим випускникам працювати за фахом:

  • в наукових установах України та закордоном (основне місце роботи наших випускників);
  • в організаціях та установах, що займаються виробництвом та реалізацією високотехнологічного цифрового обладнання;
  • в організаціях та установах, котрі займаються виготовленням та реалізацією програмних продуктів (значна кількість наших випускників оберають саме цей шлях);
  • в освітніх закладах (оскільки спеціальність «Прикладна фізика» дозволяє отримати фах вчителя фізики).

        Високий рівень теоретичної підготовки підтверджується тим, що з року в рік наші студенти займають призові місця на Всеукраїнських студентських олімпіадах та турнірах з фізики.

        Для тих кого цікавить форма навчання за кошти фізичних та юридичних осіб буде корисною інформація про те, що вартість навчання на «Прикладній фізиці» одна з найнижчих в Університеті.