При Студентському храмі на території студмістечка Університету відбудеться благодійний ярмарок

Центр Студентського Капеланства
Фрагмент афіші заходу

Вже незабаром кожен християнин святкуватиме найбільше свято – Воскресіння Христове. На шляху до Великодня Центр Студентського Капеланства Львівської архиєпархії Української греко-католицької церкви готується прийняти цю радість і поділитися нею з іншими.

Тому пропонує всім охочим збільшити простір добра і долучитися до благодійних ярмарків Волонтерського простору DoBro.

Отож, 25 квітня 2021 року благодійні ярмарки відбудуться при двох студентських храмах, зокрема при Студентському храмі блаженного священномученика Олексія Зарицького, що на території студмістечка Львівської політехніки (вул. Лукаша, 3а).

Ярмарок триватиме з 8:30 до 19:00, літургії – о 9:00, 11:00 та 18:00.

На учасників чекатимуть солодощі та запашні напої, речі ручної роботи студентів, іграшки, прикраси, писанки та цікаві розваги. Не пропустіть гарної нагоди зробити трошки більше добра!

Докладніше – на сторінці Центру Студентського Капеланства у соцмережі Фейсбук.