При Студентському храмі на території студмістечка Львівської політехніки відбувся благодійний ярмарок

Центр Студентського Капеланства
Фото із ярмарку

25 квітня 2021 року, на Квітну неділю, відбулося два благодійні ярмарки при двох студентських храмах Центру Студентського Капеланства. Один із них – при Студентському храмі блаженного священномученика Олексія Зарицького, що на території студмістечка Львівської політехніки (вул. Лукаша, 3а).

Зібрані кошти будуть спрямовані на проведення гаївок на сході України, і вже незабаром після Великодня Волонтерський простір DoBro, який діє при Центрі Студентського Капеланства Львівської архиєпархії Української греко-католицької церкви, вирушить на Донбас.

Світлини з ярмарку – на сторінці Центру Студентського Капеланства у соцмережі Фейсбук.