При кафедрі АТР відкрито навчально-реставраційну майстерню творів мистецтва з дерева

Кафедра архітектури та реставрації Львівської політехніки
Фото з відкриття майстерні

При кафедрі архітектури та реставрації Інституту архітектури та дизайну Національного університету «Львівська політехніка» відкрито навчально-реставраційну майстерню творів мистецтва з дерева.

Приміщення майстерні приведено до ладу: відремонтовано підлогу, замінено світильники. Майстерню обладнано сучасними оптичними та електронними мікроскопами, комп’ютером для проведення аналізів та мікроскопії творів мистецтва. Стелажі, умеблювання та систему витяжки оригінальних конструкцій забезпечено силами кафедри за власний кошт.

З вересня 2022 року, ще на етапі формування, у майстерні розпочався навчальний процес та практична реставрація.

Фото з відкриття майстерні Фото з відкриття майстерні Фото з відкриття майстерні Фото з відкриття майстерні Фото з відкриття майстерні Фото з відкриття майстерні