Провідні українські виші співпрацюють задля розвитку спеціальності «Публічне управління та адміністрування»

Інститут адміністрування, державного управління та професійного розвитку
Скріншот з онлайн-засідання

У навчально-науковому Інституті публічного управління та державної служби Київського національного університету імені Тараса Шевченка було проведено перше засідання робочої групи з реалізації Угоди про співпрацю між Київським національним університетом імені Тараса Шевченка, Національним технічним університетом «Дніпровська політехніка», Національним університетом «Львівська політехніка», Національним університетом «Одеська політехніка», Харківським національним університетом імені В.Н.Каразіна.

Від Національного університету «Львівська політехніка» у зустрічі взяли участь заступник директора з науково-педагогічної роботи Інституту адміністрування, державного управління та професійного розвитку Тарас Кіцак та професорка кафедри адміністративного та фінансового менеджменту Олена Білик.

Під час засідання було окреслено вектори майбутньої співпраці у сфері науково-комунікативних заходів, академічної мобільності студентів, аспірантів та викладачів, забезпечення системності підходів у реалізації науково-методичної підтримки діяльності органів публічного управління тощо.

Загалом було обговорено питання розвитку спеціальності 281«Публічне управління та адміністрування», яка є вкрай важливим чинником ефективної повоєнної відбудови України, адже спрямована на підготовку високопрофесійних та патріотичних управлінців, здатних у важких і нестандартних умовах розв’язувати масштабні та складні завдання.