Проректор з наукової роботи Університету презентував розробки політехніків на саміті NORDEEP 2023 у Фінляндії

Науково-дослідна частина Львівської політехніки
Фото із заходу

11–12 жовтня 2023 року у Фінляндії відбулася перша конференція з deep-tech Nordic Deep Tech Business Summit. Подія, організована ArcticStartup, була присвячена якісному нетворкінгу й відкриттю можливостей для співпраці між представниками академічного середовища, бізнесу та державного сектору.

Саміт NORDEEP 2023 зібрав цілеспрямовану міжнародну групу стартапів, наукових груп, дослідницьких установ, інвесторів, корпорацій, ЗМІ та впливових людей.

Інноваційні розробки і стартапи науковців Національного університету «Львівська політехніка» на цьому заході презентував проректор з наукової роботи Іван Демидов.

Очікуємо на нові партнерства та цікаві ідеї за результатами роботи NORDEEP 2023, які допоможуть політехнікам вийти на новий рівень впровадження інноваційних розробок!