10 грудня відбулася зустріч Івана Демидова, проректора з наукової роботи Національного університету «Львівська політехніка», з колективом Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою.
На зустрічі пан проректор ознайомився з діяльністю МІОКу, з науковими напрямами роботи, з навчально-методичним забезпеченням, створеним працівниками Інституту, дав цінні поради щодо можливостей публікацій у журналах, що індексуються в наукометричних базах даних Scopus та Web of science.
![Іван Демидов з колективом МІОК](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/20/para/gallery/miokzustrpror-2019.jpg?itok=Z5BWu8Co)