Проєкти співпраці у сфері освіти дорослих в рамках програми Еразмус+ напряму КА2

Проєктний офіс Львівської політехніки
Заставка до проєкту

Проєктний офіс Національного університету «Львівська політехніка» пропонує освітянам звернути увагу на можливість підготовки проєктів співпраці у сфері освіти дорослих в рамках програми Еразмус+ напряму КА2: «Співпраця між організаціями та установами» (KA2: Cooperation Among Organisations and Institutions).

Проєкти мають бути спрямовані на підвищення якості та формування освітніх партнерських мереж, інтернаціоналізацію власної діяльності через обмін або розвиток нових практик і методів, а також обмін і порівняння ідей.

Проєкти мають включати такі напрями:

• підвищення доступності високоякісних, гнучких можливостей навчання для дорослих;
  • створення шляхів підвищення кваліфікації, покращення доступності та підвищення охоплення освітою дорослих;
  • просування місцевих навчальних центрів та інноваційних навчальних просторів;
  • розбудова «шляхів» підвищення кваліфікації;
  • розвиток компетентностей викладачів та інших працівників системи освіти дорослих;
  • підвищення забезпечення якості можливостей для навчання дорослих;
  • створення та сприяння навчанню серед усіх громадян і поколінь.

Тривалість проєкту – 12–36 місяців. Максимальний розмір гранту – до 400 000 євро.

Дедлайн – 22 березня 2023 року.

Докладніше про програму