Проєктний офіс Університету розвиває медичний напрям науково-технологічних ініціатив політехніків

Проєктний офіс Львівської політехніки
Фото із зустрічі

6 жовтня 2022 року команда Проєктного офісу Національного університету «Львівська політехніка» в рамках міжінституційної співпраці з Львівським медичним інститутом та медичним фаховим коледжем «Монада» провела робочу зустріч з керівництвом медичних закладів: проректоркою з міжнародних відносин ЛМІ Мар’яною Регедою-Фурдичко, директоркою базового відділення Львівського медичного фахового коледжу «Монада» Юлією Брейдак, завідувачкою відділення коледжу «Лікувальна та сестринська справа» Олександрою Брейдак, помічницею директора коледжу Олександрою Хом’як.

Обговорюючи нові ідеї для проєктів, які об’єднують науково-технологічний потенціал Львівської політехніки, медичну практику студентів коледжу «Монада» та ініціативу команди Проєктного офісу Львівського медичного інституту, учасники зустрічі відвідали спеціально облаштовані класи-лабораторії медичного закладу й визначилися з новою концептуальною ідеєю спільного проєкту.

Спасибі за цікаву та змістовну екскурсію! Розпочинаємо підготовку до роботи над новим проєктом!

Фото із зустрічі Фото із зустрічі