Проєктний офіс Університету пропонує долучитися до конкурсу Еразмус КА2 «Партнерство співпраці»

Проєктний офіс Львівської політехніки
Заставка до конкурсу

Проєктний офіс Національного університету «Львівська політехніка» пропонує долучитися до партнерства в рамках грантової можливості Еразмус КА2 (Кооперація та співпраця установ і організацій) – конкурсу «Партнерство співпраці».

Мета напряму: розширити якість співпраці учасників, розвинути й посилити мережі партнерів, підвищити їхню можливість спільної роботи на міжнаціональному рівні, просуваючи інтернаціональність своїх активностей через обмін чи розбудову нових практик та методів разом із обміном, дискутуванням ідей.

Основною ціллю є підтримка розвитку, передання і/чи використання інновативних практик разом із впровадженням спільних ініціатив із просування кооперації, через вивчення та обмін досвідом на європейському рівні.

Результати мають бути придатні до повторного використання та, по можливості, мати виражений міждисциплінарний підхід. Пропозиції повинні включати «зелені» практики, бути еко-нешкідливими, просувати інклюзію та різноманітність, а також підтримувати цифровізацію.

• Тип участі для організацій України: участь у проєктах, не як координатор.
  • Бюджет проєкту: 100 000 – 400 000 євро.
  • Тривалість проєкту: від 12 до 36 місяців.

Крайній термін подання заявки – 15 червня 2021 року.