Проєктний офіс Львівської політехніки продовжує консультувати фахівців, які хочуть втілювати свої ідеї

Проєктний офіс Львівської політехніки
Фото із зустрічі

Проєктний офіс Національного університету «Львівська політехніка» продовжує проводити консультації з фахівцями, які хочуть втілювати свої проєктні ідеї.

Нещодавно до Офісу завітав доцент кафедри обліку та аналізу Василь Гик. Обговорили особливості курсу підвищення кваліфікації «Підготовка грантових заявок: теорія та практика», можливості конкурсу українсько-литовських проєктів та освітніх проєктів у межах програми малих грантів публічної дипломатії за підтримки Посольства США.

Гостями Проєктного офісу були також співробітниці кафедри економіки підприємства та інвестицій Лілія Лесик та Анастасія Симак. На зустрічі обговорили можливості отримання грантів від Міжнародного Вишеградського фонду, особливості подання заявок на Visergad+ Grants, проблеми пошуку партнерів та подальшу співпрацю.

Фото із зустрічі Фото із зустрічі