Проєктний офіс Університету інформує про новий конкурс програми «Горизонт Європа» у сфері енергетики

Проєктний офіс Львівської політехніки
Заставка до конкурсу

Проєктний офіс Львівської політехніки запрошує науковців Університету подаватися на конкурс «Інструменти моделювання, оптимізації та планування енергетичної системи» програми «Горизонт Європа».

Проєкт спрямований на створення настроюваних моделей компонентів енергетичної системи з відкритим вихідним кодом, а також інструментів для складання окремих компонентів у модель енергетичної системи, яка інтегрує інфраструктуру, пов’язану з усіма енергоносіями, в обраний географічний район із можливостями статичного і динамічного моделювання.

Розроблений інструмент з відкритим кодом дасть змогу краще планувати й оптимізувати розвиток відновлюваних джерел енергії та джерел енергії з низьким рівнем викидів і покращення інфраструктури (включаючи сховище) для задоволення майбутніх потреб в енергії у географічному районі, мінімізуючи загальні інвестиції та експлуатаційні витрати, а отже – задовольнити майбутні кінцеві види використання енергії (іноді як сировини) споживачами за найнижчих витрат і з кращою якістю обслуговування.

Мета проєктної пропозиції полягає в тому, щоб краще спланувати й оптимізувати розширення систем виробництва, передавання та зберігання енергії для задоволення (майбутніх) потреб в енергії, агрегованих на рівні деталізації.

Бюджет – 55 мільйонів євро.

Дедлайн – 26 квітня 2022 року.