Проєктний офіс Університету інформує про конкурси напряму Жан Моне програми Еразмус+

Проєктний офіс Львівської політехніки
Конкурси напряму Жан Моне

Проєктний офіс Національного університету «Львівська політехніка» інформує, що недавно відкрито конкурси напряму Жан Моне програми Еразмус+. Головна мета надання грантів – активізувати євроінтеграційний дискурс, сприяти досконалості євроінтеграційних студій.

Надання грантової підтримки спрямовано на отримання таких результатів:

• виховувати діалог між академічним світом та суспільством через систему модулів, кафедр та центрів досконалості як складових піднапряму «Викладання та дослідження»;
  • розбудовувати знання про ЄС серед педагогічного персоналу шкіл та закладів професійно-технічної освіти в рамках «Іншого навчання та тренінгів»;
  • обмінюватись інформацією та просувати результати застосовуваних методологій у рамках побудови мереж.

Докладніше – на сторінці Проєктного офісу Львівської політехніки у соцмережі Фейсбук.