Проєктний офіс Університету інформує про конкурс Visegrad+ від Міжнародного Вишеградського фонду

Проєктний офіс Львівської політехніки
Заставка до конкурсу

Проєктний офіс Львівської політехніки інформує науковців Університету про відкриття конкурсу проєктних пропозицій Visegrad+ від Міжнародного Вишеградського фонду. Проєкти повинні розвивати змістовну співпрацю й забезпечувати активну участь принаймні трьох країн Вишеградської четвірки (Польща, Угорщина, Словаччина, Чехія) та однієї організації з регіону Східного партнерства (України) або країн Західних Балкан.

Учасниками конкурсу можуть бути неурядові організації, державні освітні, культурні, науково-дослідницькі установи, муніципалітети, органи місцевого самоврядування, а також компанії – особливо інноваційні та стартап-компанії, якщо їхній проєкт носить неприбутковий характер.

Заявки мають відповідати основним цілям конкурсу й бути спрямованими на такі сфери досліджень:

• Культура та спільна ідентичність;
  • Освіта та розвиток потенціалу;
  • Інновації, дослідження та розробки, підприємництво;
  • Демократичні цінності та ЗМІ;
  • Публічна політика та інституційне партнерство;
  • Регіональний розвиток, навколишнє середовище та туризм;
  • Соціальний розвиток.

Конкурс передбачає підготовку та подання повної аплікаційної форми на онлайн платформі My Visegrad. Україна може виступати як у ролі партнера, так і в ролі координатора такого проєкту. Максимальний термін реалізації програми й активностей – 18 місяців.

Крайній термін подання заявок – 1 лютого 2024 року.

Докладніше – на сторінці Проєктного офісу Львівської політехніки у соцмережі Фейсбук.