Проєктний офіс Університету інформує про конкурс «Мережі знань для безпеки. Дослідження та інновації»

Проєктний офіс Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Проєктний офіс Національного університету «Львівська політехніка» пропонує науковцям звернути увагу на грантовий конкурс «Мережі знань для безпеки. Дослідження та інновації» у рамках Програми Horizon Europe.

Грант передбачає фінансування рішень, спрямованих на розширення співпраці між дослідницькими установами, невеликими приватними дослідницькими агенціями, фахівцями-практиками з безпеки, малими та середніми підприємствами і представниками громади для підтримки інтегрованої участі у визначенні й аналізі вимог, дослідженнях, перевірці та оцінці результатів.

Претендентам на фінансування запропоновано подати пропозиції щодо створення мереж знань для досліджень та інновацій у сфері безпеки. Роль цих мереж полягає в тому, щоб збирати, агрегувати, обробляти, поширювати й використовувати вже наявні знання для прямого внеску в очікувані результати, що відповідають темі конкурсу.

Бюджет конкурсу – 4 мільйони євро.

Дедлайн – 23 листопада 2022 року.

Докладніше – на сторінці Проєктного офісу у соцмережі Фейсбук.