Проєктний офіс Університету інформує про конкурс малих грантів Фонду захисту культури Британської Ради

Проєктний офіс Львівської політехніки
Фрагмент афіші заходу

Проєктний офіс Національного університету «Львівська політехніка» інформує про можливість участі в конкурсі малих грантів Фонду захисту культури Британської Ради.

Цей конкурс спрямований на підтримку проєктів, пов’язаних із захистом культурної спадщини і роллю місцевих громад у її збереженні. Зокрема, це:

• археологічні об’єкти та пам’ятки;
  • колекції предметів, книг або документів у музеях, бібліотеках чи архівах;
  • історичні будівлі;
  • культурні традиції, такі як історії, фестивалі, ремесла, музика, танці та костюми;
  • історії людей, спільнот, місць і подій;
  • спадщина мов і діалектів;
  • усні спогади очевидців та їхній досвід.

Науковці з України можуть подавати заявки на участь у конкурсі, якщо мають місцевого партнера з цільових регіонів проєкту.

Бюджет конкурсу – до £100 000.

Рішення щодо заявок на отримання малих грантів Фонд захисту культури приймає щокварталу. Найближчий дедлайн – 31 жовтня 2022 року.

Докладніше про конкурс