Проєктний офіс Університету інформує про конкурс для науковців, які розробляють пристрої на основі 2DM

Проєктний офіс Львівської політехніки
Заставка конкурсу

Проєктний офіс Львівської політехніки інформує науковців Університету, які розробляють пристрої на основі 2D-матеріалів (2DM) для перетворення енергії, про відкритий конкурс «2D пристрої та системи на основі матеріалів для накопичення та/або збору енергії» від програми «Горизонт Європа».

Фінансування отримають проєкти, спрямовані на впровадження нових технологічних рішень для портативних джерел енергії, що перевершують альтернативні технології у щільності чи потужності енергії, безпеці експлуатації, довгостроковій стабільності, механічній гнучкості, меншій вазі, товщині та нижчій вартості, та демонструють додаткову цінність 2DM для накопичувачів енергії та систем.

Можна пропонувати:

• технології накопичення енергії для електромереж, сонячних ферм, вітряних електростанцій з підвищеною продуктивністю;
  • пристрої накопичення енергії, інтегровані у конструкційні частини літаків, автомобілів тощо;
  • пристрої на основі 2DM для перетворення енергії, які можуть виробляти електроенергію із застосуванням електрики, рідини, тертя, сили тиску або тепла, з унікальними характеристиками чи функціями.

Бюджет: 9 мільйонів євро.

Дедлайн: 16 листопада 2022 року.

Докладніше про конкурс