Проєктний офіс пропонує до уваги політехніків грантовий конкурс «Інноваційні технології для адаптивного маскування»

Проєктний офіс Львівської політехніки
Фрагмент заставки конкурсу

Проєктний офіс Львівської політехніки пропонує до уваги науковців Університету наступний конкурс військового спрямування від Європейського оборонного фонду – «Інноваційні технології для адаптивного маскування».

Основна мета полягає в тому, щоб дослідити інноваційні методи маскування, враховуючи зручність їхнього використання, і продемонструвати це за допомогою демонстратора технологій у реальних програмах. Пропозиції мають стосуватися розробки нових концепцій, технологічних блоків, підсистем або систем.

Для запобігання виявленню, ідентифікації чи розкриттю наземних систем (включно з їхньою зброєю) потрібні вдосконалені та нові рішення і робочі процедури для маскування, приховування, обману та затемнення (CCD&O).

Потенційні засоби протидії включають, зокрема:

• пасивний камуфляж;
  • мобільні системи;
  • зброя;
  • активний камуфляж;
  • розумні матеріали;
  • методи і технології обману противника.

Дедлайн – 24 листопада 2022 року.

Докладніше про конкурс