Проєктний офіс інформує про конкурс проєктів у сфері розвитку цифрового суспільства під егідою EUREKA

Проєктний офіс Львівської політехніки
Заставка заходу

Проєктний офіс Національного університету «Львівська політехніка» інформує, що Кластер CELTIC-NEXT оголосив осінній конкурс 2022 року для проєктів, які сприяють розвитку цифрового суспільства і сталого світу.

Програми є гнучкими й відкритими для стартапів, малого і середнього бізнесу, великих компаній, дослідницьких організацій та університетів.

Серед пріоритетних напрямів, які підтримує Кластер CELTIC-NEXT:

• цифровізація економіки за допомогою інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ);
  • дистанційна медична допомога;
  • засоби комунікації у надзвичайних ситуаціях;
  • інтернет речей;
  • 6G;
  • інші напрями, що пов’язані з розвитком високопродуктивних комунікаційних мереж.

CELTIC-NEXT – це кластер ІКТ під егідою EUREKA, сфокусований на телекомунікаціях нового покоління для цифрового суспільства. CELTIC-NEXT відкритий для організацій, готових зробити свій внесок у європейську дослідницьку програму ІКТ.

Орієнтовний бюджет проєктів – 6,75 мільйона євро.

Дедлайн – 21 жовтня 2022 року.

Докладніше про конкурс