Проєктний офіс Львівської політехніки інформує про конкурс мікрогрантів на фінансування освітніх проєктів

Проєктний офіс Львівської політехніки
Call for Project Proposals for Micro-Grants 2020-2021

Проєктний офіс Національного університету «Львівська політехніка» інформує про Call for Project Proposals for Micro-Grants 2020-2021 – Конкурс подання проєктних пропозицій щодо мікрогрантів на 2020–2021 роки.

Цей конкурс проєктних пропозицій фінансуватиме проєкти, що просувають освіту для демократичного громадянства та освіту в галузі прав людини і спрямований на сприяння розвитку інклюзивного та демократичного суспільства в державах-учасницях Європейської культурної конвенції.

Загальний бюджет конкурсу – 200 000 євро. Фінансуватимуть два типи пропозицій.

• Тип 1: заявка на подання багатопрофільних проєктних пропозицій щодо поширення результатів попереднього циклу Програми. Відповідно до нього Програма спрямована на заохочення співпраці між відповідними організаціями, що представляють держави-члени ЄС, та країни, що не входять до ЄС, що є учасниками Європейської культурної конвенції.
  • Тип 2: заявка на подання проєктних пропозицій для розповсюдження результатів попереднього циклу Програми. Призначено для одиничних пропозицій. Відповідно, кожна проєктна пропозиція подається однією установою з однієї країни, яка є учасницею Європейської культурної конвенції.

Будь-яка громадська організація чи некомерційна організація, що працює в галузі освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини може претендувати на конкурс. Наприклад, такими організаціями можуть бути:

• державний орган на національному, регіональному або місцевому рівні;
  • некомерційна організація, асоціація чи ГО;
  • вищий навчальний заклад;
  • фонд;
  • школа / інститут / освітній центр (на будь-якому рівні, від дошкільної до вищої середньої освіти, та включаючи освіту дорослих);
  • організація, що забезпечує курси або тренінги.

Дедлайн: 11 листопада 2020 року.