Проєктний офіс Львівської політехніки інформує: досягнуто домовленості щодо нової програми Erasmus+ (2021–2027)

Проєктний офіс Львівської політехніки
Заставка з текстом  «Erasmus+ 2021–2027»

Проєктний офіс Національного університету «Львівська політехніка» інформує про досягнення політичної домовленості щодо нової програми Erasmus+ (2021–2027).

Із бюджетом понад 26 мільярдів доларів нова програма буде не тільки більш інклюзивною та міжнародною, але й більш цифровою та зеленою.

• Це буде ключовим для Європейського освітнього простору до 2025 року та мобілізує сектори освіти, навчання, молоді та спорту для швидкого відновлення та майбутнього зростання.
  • Це забезпечить багато нових можливостей для студентів Європи завдяки збільшенню доступності та гнучкішим форматам мобільності.
  • Це запропонує нові можливості для співпраці, сприяючи інноваціям у розробку навчальних програм, практику навчання та викладання, а також сприятиме розвитку зелених та цифрових навичок.

Програма також підтримуватиме нові флагманські ініціативи, такі як Європейські університети, Академії викладачів Еразмус+, Центри професійної досконалості та DiscoverEU.

Докладніше – на сайті Європейської комісії