Проєкт львівських політехніків щодо створення інфраструктури інноваційного парку має найвищий рейтинг в області

Tech StartUp School Львівської політехніки
Скріншот із результатами рейтингування

За даними Міністерства розвитку громад та територій України, проєкт «Капітальний ремонт корпусу № 20 на вул. Князя Романа, 3а в м. Львові для облаштування науково-дослідних лабораторій та інформаційно-комунікаційних майданчиків інноваційного (наукового) парку на базі НУ Львівська політехніка», що претендує на фінансування у рамках бюджетної програми «Державний фонд регіонального розвитку», має найвищий рейтинг у Львівській області – 76,43.

Це – спільний проєкт команд Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» та кафедри економіки підприємництва та інвестицій Інституту економіки і менеджменту.

Перший розвитковий проєкт має на меті створення інфраструктури інноваційного парку з облаштуванням науково-дослідних лабораторій та інформаційно-комунікаційних майданчиків.

На базі новоствореного інноваційного парку кожен зможе втілити свої ідеї в реальність за допомогою навчальних програм, інноваційних лабораторій за підтримки менторів та наукових працівників.