Проєкт львівських політехніків бере участь в онлайн-заході Ukrainian Women-Led Startups

Освітньо-стипендійна програма CIG R&D LAB
Заставка Ukrainian Women-Led Startups

Команди освітньо-стипендійної програми CIG R&D LAB продовжують підкорювати нові вершини навіть у цей непростий час.

Серед 15 кращих стартапів, відібраних для участі в онлайн-заході Ukrainian Women-Led Startups від Ukrainian Startup Fund та Baltic Sandbox Ukraine, опинилися дві команди поточного сезону СIG R&D LAB:

• SКit – система спортивного хронометражу (Національний університет «Львівська політехніка»);
  • Mary Poppins – соціальний застосунок для контролю за усиновленими дітьми (Одеський національний політехнічний університет).

Захід об’єднує кращі українські стартапи, де ключові ролі відіграють жінки (як фаундерки чи як менеджмент), які готові продовжувати розвивати свій продукт під грифом «з України» незалежно від тимчасового місцезнаходження.

Кращі стартапи матимуть можливість 8 квітня публічно запітчити свій продукт широкій аудиторії міжнародних партнерів та інвестиційних фондів з усього світу й залучити фінансування для своїх проєктів.

Докладніше про команду SКit і їхній проєкт читайте у матеріалі Львівські політехніки – розробники новітньої системи спортивного хронометражу SKit на сайті Університету.