Програми Німецької служби академічних обмінів і Фонду Александра фон Гумбольдта для науковців з України

Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України
Заставка до матеріалу

До уваги молодих науковців Львівської політехніки!

Вчені з України можуть подавати заявки на фінансовану Федеральним міністерством економічної кооперації та розвитку програму дослідницьких стипендій Георга Форстера Фонду Александра фон Гумбольдта. Зазвичай це передбачає перебування у приймаючій установі в Німеччині. Якщо це неможливо через загарбницьку війну росії проти України, дослідницький проект, що фінансується стипендією, також може бути реалізований в Україні у цифровій співпраці з німецькою установою. Передумовою є те, щоб реципієнти повністю присвятили себе виконанню дослідницького проекту.

Для українських науковців, які вже перебувають у Німеччині або хотіли б продовжити своє навчання чи наукову роботу, в квітні Німецька служба академічних обмінів (DAAD) запустила вебсайт Національного академічного контактного центру для України. Ця платформа пропонує велику кількість корисної інформації̈ та актуальних пропозицій підтримки для українських студентів та науковців. Інформацію наведено німецькою, англійською та українською мовами.

Докладніше – на сайті Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України.