Програми Guest lecturer на кафедрі підприємництва та екологічної експертизи товарів успішно відбулись

Кафедра підприємництва та екологічної експертизи товарів
Герб Львівської політехніки

На кафедрі підприємництва та екологічної експертизи товарів Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Львівської політехніки успішно відбулись дві програми Guest lecturer за участю професора Анни Ковалик-Климчак, керівника дослідницької групи промислових біотехнологій Центру біогосподарювання та екоінновацій Дослідницької мережі Лукасевича Інституту технологій екоексплуатації (м. Радом, Республіка Польща), а також професора Лодзької політехніки Мартина Барбурського.

Організатори та слухачі висловлюють вдячність польським колегам за змістовні лекції і бажання продовжувати співпрацю в майбутньому!