Програмувати на «Сі» зможуть усі: новий підручник із курсу «Основи інформатики і програмування»

Кафедра обчислювальної математики та програмування
Фрагмент обкладинки книжки

Новий семестр студенти Інституту прикладної математики та фундаментальних наук спеціальності «Прикладна фізика та наноматеріали» розпочинають з новим підручником із курсу «Основи інформатики і програмування».

Наприкінці минулого року викладачі кафедри обчислювальної математики та програмування Сергій Ментинський та Ярослав Пелех опублікували навчальний посібник «Основи програмування на C++». Матеріали посібника – 15 лекцій та 15 лабораторних робіт – повністю охоплюють другий семестр двосеместрового курсу й апробовані в процесі багаторічного викладання авторами як цієї дисципліни, так і курсів «Мови програмування», «Обчислювальна техніка і програмування» та інших.

Враховуючи специфіку курсів програмування для студентів непрофільних спеціальностей, акценти у навчальному матеріалі зроблено на детальному висвітленні фундаментальних засад алгоритмізації та програмування, а також на загальному огляді сучасних парадигм і технологій програмування.