«Програма Лідерства 2024» для студентів з усієї України у Меджибізькому замку на Хмельниччині

За матеріалами порталу «Громадський Простір»
Заставка до заходу

14–18 серпня 2024 року на території Меджибізького замку на Хмельниччині у форматі освітнього офлайн-табору відбудеться «Програма Лідерства 2024» – проєкт молодіжної організації «Українські студенти за Свободу».

Захід об’єднає близько 300 студентів, які мріють про вільну, успішну Україну й хочуть брати активну участь у її творенні. Як зазначають організатори, програма включатиме лекції та обговорення на теми економіки, політичної свободи, філософії, підприємництва та його ролі в житті суспільства, побудови спільнот і лідерства, розмови про важливість боротьби за Свободу в часи війни й не тільки.

Передбачено фізичні активності, командотворення, культурно-розважальна частина та рефлексії. Навчання проходитиме у залах замку, а під час повітряних тривог буде забезпечено підземні укриття.

На Програму можуть подаватися абітурієнти і студенти віком від 16 до 24 років, для яких Свобода є однією із ключових цінностей. Необхідно заповнити анкету і пройти відбір.

Крайній термін реєстрації – 10 липня 2024 року.

Докладніше – на порталі «Громадський Простір».